nieuws icon TTN

NIEUWS

Nieuwe klassementen !

4/5/2018

Ziehier de nieuwe klassementen voor het speelseizoen 2018-2019.
Heb je vragen/opmerkingen, contacteer dan uw secretaris Erwin.

Lees meer

3de ribbetjesfestijn

4/3/2018

Het komt er aan!
Ons 3de ribbetjesfestijn.
Een aanrader voor de fijnproever!
Kaarten te bekomen bij al onze leden!

Lees alle nieuwsberichten
media icon TTN

MEDIA

Alle events bekijken

Jeugd 2014

BertBertBert.jpgJarnoJarnoJensJensJensJensJensJensJensJensJensJensJensJensJensJens.jpgJordiJordipapa'spapa'sRobRobRobTiboTiboTiboTiboTiboTiboTibo

BBQ 2014

DSC_0199.JPGDSC_0209.JPGDSC_0210.JPGDSC_0211.JPGDSC_0212.JPGDSC_0213.JPGDSC_0224.JPGDSC_0241.JPGDSC_0249.JPG
agenda icon TTN

AGENDA

Jemasoft - Software op maat Francis Tafeltennisshop Interieur switch Claudio Flores Prebo domotics Kristoffel Sport Schoenmakerij TopTop Koen De Boeck Sermant Bodatec Arents Seymoens garage Ive Malfroidt Frituur Terminus

Nieuwe klassementen !

4/5/2018

Ziehier de nieuwe klassementen voor het speelseizoen 2018-2019.
Heb je vragen/opmerkingen, contacteer dan uw secretaris Erwin.

Lees meer

3de ribbetjesfestijn

4/3/2018

Het komt er aan!
Ons 3de ribbetjesfestijn.
Een aanrader voor de fijnproever!
Kaarten te bekomen bij al onze leden!





1ste fase Zomercriteria Oostende

05-07-2016

 

Rangschikking Fase 1 Zomercriteria 2016

1 Van Acker Florian B0 Jong Gullegem

2 De Block Sam B2 Zandvoorde

3 Goessens Stijn B4 Rooigem

4 Neirinck Bjorn B2 Merelbeke

5 Blanckaert Tim B4 Gent

6 Maes Xavier B6 Drive Oostende

7 Van Hoecke Jeroen B2 Rooigem

8 Deschamps Lieven B4 Jong Gullegem

9 Sturm Arne C2 Jong Gullegem

10 Wastiau Michel C0 Champ d'en Haut

11 Maes Jorik B6 Sint-Pauwels

12 Verschuren Liam C4 Stekene

13 Vanwynsberge Bryan C0 Jong Gullegem

14 Marteel Birger B6 Drive Oostende

15 Vyncke Brecht B4 Rooigem

16 Schroeders Gregory B6 Drive Oostende

17 Pauwels Carl C2 Ninove

18 Neuts Linus D2 Diest

19 Baklicharov Nikolai C4 Merelbeke

20 Baklicharov Georgi C6 Merelbeke

21 Deckmyn Robin C6 Zandvoorde

22 Willems Jo C6 Merelbeke

23 Devos Beau C2 Leie en Lauwe

24 Bogaert Tom C6 Jong Gullegem

25 Van Dyck Jan NG Rooigem

26 Hageman Olivier C4 Rooigem

27 Haezebrouck David D4 Rooigem

28 Devos Sara D4 Leie en Lauwe

29 Clauw Christophe C6 Eernegem

30 Desmet Etienne C6 Friends Papignies

31 Van Bostraeten Sara C4 Merelbeke

32 Ramboer Mathias C4 Houthulst

33 Vandromme Jeffry D6 Jong Gullegem `

34 Palinckx Bruno D6 Gent

35 Sturm Tim C4 Jong Gullegem

36 Verstuyf Frederique D0 Drive Oostende

37 Eloi Jacques D6 Knokke-Heist

38 Versteeg Jelle C0 Kruibeke

39 Koua Ilias C2 Rooigem

40 Bombeeck Dirk D0 Meteor Oudenaarde

41 Klomp Theo C2 Sint-Pauwels

42 De Grande Miguel E6 Dino Brugge

43 Rivière Hendrik E2 Sobeka Zwevegem

44 Callemin Kevin E2 Drive Oostende

45 De Clercq Tom E0 Melsele

46 Lambert Nicholas E2 Rooigem

47 Deweer Dahlia E6 Houthulst

48 Vandendorp Geert D2 Paletje

49 de Zwart Bram E2 Houthulst

50 Raes Michel C4 Sobeka Zwevegem

51 Celis Patrick D2 Paletje

52 Audez André D4 Knokke-Heist

53 De Jonckheere Rik D6 Paletje

54 Depaepe Kurt E0 Meulebeke

55 Cappelle Danny D6 The Charlies Wenduine

56 Hoffman Chris D6 Gent

57 De Schuyter Joris E2 Gent

58 Clauw Robbe E2 Eernegem

59 Holvoet Georges E4 Sobeka Zwevegem

60 Depaepe Arne E2 Eendracht Kuurne

61 De Jonckheere Axel D0 Paletje

62 Schillemans Isabelle E6 Melsele

63 Verschuren Harald E0 Stekene

64 Geldof Greet E0 Paletje

65 Schillemans Pieter E6 Melsele

66 De Jonckheere Emily E6 Paletje

67 Jawad Ashraf E4 Houthulst

68 Quartier Luca NG Drive Oostende

69 Noppe Geert E6 Drive Oostende

70 De Wachter Kathleen D2 Pinguïn

71 Joos Kathy NG Palaestra Deinze

72 Matthys Filip E4 Sportline Torhout

73 Geentjens Kaat E6 Merelbeke

74 Vanluchene Tom NG Lobos Lochristi

75 Van Overtvelt Jens E4 Melsele

76 Desmet Sabien E6 De Rijdt Brakel

77 Quartier Ruben E6 Drive Oostende

78 Dekoninck Amber NG Knokke-Heist

79 Lefief Bobita E4 The Charlies Wenduine

80 De Jonckheere Dagmar E6 Paletje

81 Versteeg Jean-Pierre E6 Knokke-Heist