projects image projects imageprojects image projects image projects image projects imageprojects image projects image projects image

Agenda - Nieuwsberichten

Beker van de voorzitter

lees meer

Zomerstage 2024

lees meer

Bestel nu uw taarten bij 1 van onze leden of via mail

Afhalen op zaterdag 2 maart '24 van 10u30 tot 13u

BESTELBON TAARTEN

Zaterdag 2 maart 2024 – Belleheide Center, Omer De Vidtslaan 52 Roosdaal

 

Flantaart                                                                        ……. x  € 12 =  ………

Rijsttaart                                                                        ……. x  € 12 =  ………

Confituurtaart                                                                ……. x  € 12 =  ………

Mattentaartjes (5)                                                         ……. x  € 12 =  ………

Frangipane                                                                     ……. x  € 12 =  ………

Grote mattentaart                                                         ……. x  € 12 =  ………

                                                                                       ----------------------------------------

TOTAAL te storten op rek.nr.BE78 0015 9394 1786 van TTC Ninove  :€   …………………….

Naam                       :

Adres                        :

Postnr + Gem.          :

Tel.                           :

(bestelbon versturen naar: erwin.vandendaele12@gmail.com

lees meer

Alle trainingen, zowel volwassen als jeugd en jeugdwedstrijden in Belleheide

Voorlopig geen tafeltennis meer in Ninove!

Vanaf nu gaan de vrije trainingen op woensdagavond van 20u tot 22 u door in Belleheide Center te Roosdaal.

Ook de jeugdtrainingen en de jeugdcompetitie gaan door in Belleheide op zaterdag voormiddag vanaf zaterdag 25 november 2023.

Jeugdcompetitie begint om 09u30 en de training start om 10u.

Het adres:

Omer de Vidtslaan 52, 1760 Roosdaal

 

 

lees meer

speelweek 3 - Supporters Welkom!

lees meer

Speelweek 2 staat voor de deur!

lees meer

De competitie gaat van start!

lees meer

Waar gaan de trainingen door? Waar spelen we competitie?

Training voor iedereen gaat door op woensdag in Belleheide Center, Omer de Vidtslaan 52, 1760 Roosdaal van 20u tot 22 u.

De jeugdtrainingen gaan nog tot 15 oktober door in Buurthuis Berdam, Brusselsesteenweg 13, 9400 Ninove van 10u tot 12u. Daarna verhuist ook de jeugd naar Roosdaal!

De jeugdcompetitie gaat tijdens de heenronde door in Buurthuis Berdam, beginuur 9u30. De terugronde zal gespeeld worden in Roosdaal.

De competitie van onze ploegen in Landelijke en Provinciale gaat door in Sporthal De Veldmuis, Felicien Cauwelstraat 39 te 9500 Geraardsbergen om 19u.

Iedereen welkom om te suppporten en tijdens de trainingen kan men gratis de sport ontdekken!

lees meer

Cursus Scheidsrechter Oost-Vlaanderen

De cursus gaat door op zaterdag 23 september 2023.

Zonder tegenbericht in lokaal QLT

Inschrijven kan bij Paul Willems 

paulttwillems@hotmail.com

lees meer

Klassementen TTC Ninove 2023 - 2024

Voorlopig Nieuwe Klassementen  TTC Ninove 2023 - 2024        
              Oud     Nieuw
OVL148 TTC NINOVE           H D     H D
503933 VAN SCHEPDAEL STEFAAN man BE 40+ OVL148 B6   1/07/2023   VTTL  
517706 VAN NIEUWENHOVE JENS man BE Senior OVL148 B6   1/07/2023   VTTL  
503682 PANIS NICO man BE 40+ OVL148 C0   1/07/2023   C2  
503868 PAUWELS CARL man BE 40+ OVL148 C0   1/07/2023   VTTL  
506198 THIEBAUT RUDY man BE 60+ OVL148 C0   1/07/2023   VTTL  
517044 DE PAEPE JARNO man BE -21 OVL148 C0   1/07/2023   C0  
517639 STIENS TIBO man BE Senior OVL148 C0   1/07/2023   VTTL  
503920 VAN DEN NOORTGATE WESLEY man BE 40+ OVL148 C2   1/07/2023   C4  
503923 CAMMAERT LUC man BE 50+ OVL148 C2   1/07/2023   C4  
505029 ELLAST WIM man BE 40+ OVL148 C2   1/07/2023   C2  
505553 OGIERS KRISTOF man BE 40+ OVL148 C6   1/07/2023   C6  
519549 DE VROE PIETER man BE 40+ OVL148 C6   1/07/2023   C4  
519225 DE PAEPE TIMO man BE Junior OVL148 D0   1/07/2023   D0  
504479 DEVRIENDT TIM man BE Senior OVL148 D2   1/07/2023   C6  
515104 VAN NIEUWENHOVE GEERT man BE 50+ OVL148 D2   1/07/2023   D2  
519010 STIENS HUGO man BE 50+ OVL148 D2   1/07/2023   D2  
517693 BOCKSTAEL HANS man BE 60+ OVL148 D6   1/07/2023   D2  
514839 WALCKIERS JORDI man BE Senior OVL148 E0   1/07/2023   D6  
518153 FOSTIER LARS man BE Senior OVL148 E4   1/07/2023   E4  
521920 VERPAELST AURELIE vrouw BE -21 OVL148 E4 D2 1/07/2023   E4 D2
527236 ERAUW KOBE man BE Junior OVL148 E4   1/07/2023   E0  
519550 WITTERZEEL DIONE man BE Senior OVL148 E6   1/07/2023   E6  
519655 DE LEEUW WARD man BE Junior OVL148 E6   1/07/2023   E6  
521875 FOSTIER LUK man BE 50+ OVL148 E6   1/07/2023   E4  
522383 DENDOOVEN CASPER man BE Kadet OVL148 E6   1/07/2023   E6  
523290 VERMEIR DANNY man BE 50+ OVL148 E6   1/07/2023   E6  
523867 WAMBEKE DAAN man BE Kadet OVL148 E6   1/07/2023   E6  
525144 BARREZEELE SILKE vrouw BE -21 OVL148 E6 D6 1/07/2023   E4 D4
527187 D'HAESELEER DANIEL man BE Junior OVL148 E6   1/07/2023   E6  
527431 PANIS THYBO man BE Junior OVL148 E6   1/07/2023   E6  
508679 VANDENDAELE ERWIN man BE 65+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
514533 PRIEELS LINDA vrouw BE 65+ OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
520358 DE MIL MARLEEN vrouw BE 60+ OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
520359 VAN BOXSTAEL DANIELLE vrouw BE 65+ OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
521783 LIMBOURG KAROL man BE Kadet OVL148 NG   1/07/2023   E6  
524287 PAUWELS KAROLINA vrouw BE Junior OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
524536 SEYMOENS PETRA vrouw BE 50+ OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
525020 DE BREMAEKER TIJL man BE Junior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
525037 DE NEYER LUDO man BE 50+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
525209 DE NEYER GITTE vrouw BE Preminiem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
525210 PAUWELS ARTUR man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   E6  
525621 DE COEN BART man BE 40+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
527188 D'HAESELEER ALEXANDER man BE Kadet OVL148 NG   1/07/2023   E6  
527338 DE COEN MIRA vrouw BE Miniem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
527339 WAMBEKE NOOR vrouw BE Miniem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
527797 GORTEMAN SIEBEN man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
527798 DE BEYS ANNELIES vrouw BE 40+ OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
527826 GORTEMAN THOMAS man BE 40+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528167 VAN LONDERSELE ILSE vrouw BE Senior OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
528533 VANDENDAELE MARCO man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528567 VERPAELST JURGEN man BE 40+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528615 ERAUW PETER man BE 50+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528790 DE NAYER MILAN man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528791 DE NAYER MATHIS man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528848 VANDENBULCKE GILLES man BE Junior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528879 MERTENS LUKA man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
528998 DE VOS WARRE man BE Junior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529165 DE TROYER SIMON man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529166 DE TROYER KASPER man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529555 DE DOBBELEER JASPER man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529562 HELDENBERGHE LUCAS man BE Junior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529563 DE MOYER JONAS man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529564 DE MOYER MATTHIAS man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529668 D'HAESELEER MAXIM man BE Benjamin OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529862 VAN DER FRAENEN BENT man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
529908 BOEDTS RAPHAEL man BE Kadet OVL148 NG   1/07/2023   NG  
530357 DEMAN IVAN man BE 50+ OVL148 NG   1/07/2023   E6  
530942 DE COEN GIULIA vrouw BE Miniem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
530943 DE COEN OLIVIA vrouw BE Kadet OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
531045 VISCUSO PAOLO man BE Senior OVL148 NG   1/07/2023   E0  
531046 DE COEN MARTHE vrouw BE Miniem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
531057 DE RIJST WOUT man BE Junior OVL148 NG   1/07/2023   E6  
531176 LAUWAERT JENS man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
531454 DE NAYER LUCAS man BE Benjamin OVL148 NG   1/07/2023   NG  
531590 DE DEYN LILY JUNE vrouw BE Preminiem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
531591 RASOULI SOHAIL man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
531775 DEMOL GREGORY man BE 40+ OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532001 STEPPE MATHIEU man BE Senior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532003 RUYSSEVELDT CEDRIC man BE Senior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532004 THIJS ULLRICK man BE Senior OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532081 THIELEMANS EMIEL man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532082 THIELEMANS LOWIE man BE Preminiem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532087 OOSTERLINCK MATS man BE Benjamin OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532286 TACK AMELIE vrouw BE Preminiem OVL148 NG NG 1/07/2023   NG NG
532287 TACK SIMON man BE Kadet OVL148 NG   1/07/2023   NG  
532428 VAN DE WIELE TIBO man BE Miniem OVL148 NG   1/07/2023   NG  
lees meer

Jeugd zet de secretaris in de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lees meer

Ribbetjesfestijn om seizoen af te sluiten!

lees meer

Beker van de Voorzitter 2023 - enkel voor leden

lees meer

Timo De Paepe - speler in de kijker!

lees meer

Zomerstage 2023

Schrijf nu in voor de zomerstage van TTC Ninove.

lees meer

De speler in de kijker bij TTC Ninove!

lees meer

15de taartenslag TTC Ninove

lees meer

speler in de kijker

lees meer

Jeugdspeler in de kijker

lees meer

Speler in de kijker - Pieter DE Vroe

Het jeugdbestuur van TTC Ninove zet een speler in de kijker!

lees meer

De activiteiten tijdens het sportseizoen 2022 - 2023

Bitmap
 
 
Bitmap
 
Activiteitenkalender - Seizoen 2022 - 2023
     
Organisaties Nationaal - Landelijke - Provincie Oost Vlaanderen
  18 tot 22 juli 2022 Zomerkamp Blankenberge 2020
  1 tot 5 augustus 2022 Zomerkamp Herentals
  12 tot 14 Augustus 2022 TTC Drive Oostende - ITT Tornooi
  19-20-21 Augustus 2022 A-tornooi The Charlies Wenduine
  3 september 2022 Bijeenkomst Vlaamse scheidsrechters Oost-Vlaanderen Ninove
  3-4 September 2022 B-tornooi TTC Merelbeke -  Sporthal ter Wallen Merelbeke
  10-11 september 2022 B-tornooi TTC Qlt Gent - Sportzaal Qlt Gent
  25 September 2022 Provinciaal Criterium Klassementsreeksen Heren -  Oosterzele
  02 Oktober 2022 Provinciaal Criterium leeftijdsreeksen (jeugd-veteranen-dames) - Ninove
  9 Oktober 2022 Nationaal Jeugcriterium Fase 1. LNN
  22 - 23 Oktober 2022 Stiga Minimes Masters - Blegny
  23 Oktober 2022 Driedelige Jeugdliga - Fase 1 - Oosterzele
  23 Oktober 2022 Nationaal Criterium Veteranen
  6 November 2022 Nationaal Jeugcriterium Fase 2. LNN
  11 November 2022 Vlaamse Jeugdkampioenschappen - Provincie Antwerpen - Merksem
  20 november 2022 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 - Provincie Limburg - TTC Hoeselt
  27 november 2022 Herfstcriterium voor Veteranen VTTL - Drive Oostende
  07 Januari 2023 Provinciaal Kampioenschap in Oosterzele                                                          Klassementreeksen
  08 Januari 2023 Provinciaal Kampioenschap in Oosterzele
Dames en Heren Veteranen en Jeugdreeksen
  22 Januari 2023 Vlaams Jeugcriterium 2de fase - Provincie Antwerpen - Lille
  29 Januari 2023 Nationaal Jeugdcriterium Fase 3 - LLN 
  05 Februari 2023 Vlaamse Kampioenschappen ABCDE - Provincie Oost-Vlaanderen 
  12 Februari 2023 Driedelige Jeugdliga - Fase 2
  12 Februari 2023 Nationale Kampioenschappen B C D E dubbels -  LLN
  25 Februari 2023 Nationale Jeugdkampioenschappen PM/MIN - LLN 
  26 Februari 2023 Nationale Jeugdkampioenschapppen Kad/Jun - LLN
  05 Maart 2023 Lentecriterium Veteranen VTTL - Provincie Vlaams Brabant
  12 Maart 2023 Belgische Kampioenschappen Veteranen - LLN
  12 Maart 2023 Vlaams Jeugdcriterium 3de fase - Provincie Oost-Vlaanderen - Oosterzele
  19 Maart 2023 Belgische Kampioenschappen BCDE enkel - LLN
  25 Maart 2023 Belgische Kampioenschappen A - Knokke
  26 Maart 2023 Belgische Kampioenschappen A - Knokke
  31 Maart 2023 Beker van Oost-Vlaanderen Finale 
  1 en 2 april 2023 Open Deinze - Tafeltennistornooi
  23 April 2023 Driedelige Jeugdliga - Fase 3
  23 April 2023 Vlaamse Kampioenschappen Veteranen - Provincie Limburg - Aarschot
  01 Mei 2023 Beker van Vlaanderen - Provincie Limburg - TTC Schulen
  06 Mei 2023 Provinciale eindrondes (De Pinte)
  07 Mei 2023 Eindrondes Nationale Interclub
  08 Mei 2022 Finale Nationale Interclub Veteranen 
  14 Mei 2023 Nationale Top 12 Jeugd - LLN 
  21 Mei 2023 Vlaams Jeugdcriterium Finale -  Redingerhof Leuven 
  18 Mei 2023 Finale Beker van België
  27-29 Mei 2023 Youth Cup Hasselt
  1-2 Juli 2023 Internationaal Jeugdtornooi - VTTL Leuven
    ONDER VOORBEHOUD
                                            meer info, zie www.vttl.be onder rubriek agenda
     
 
   
lees meer

Privacy verklaring TTC Ninove

Kier kan je de privacy-verklaring terugvinden van TTC Ninove

lees meer